01 grudnia 2021

Torba antyklerykała

Regulamin sprzedaży

 

Sklep należy do:

 

Mediator - Jan Dariusz Cychol

Ul. Pedagogiczna 22; 05-840 Brwinów

NIP 534-110-45-88

Nr. Tel. 501-258-385

 

1. Sprzedaż realizowana jest przez sklep wyłącznie internetowo.

2. Sklep realizuje zamówienia na terenie Polski.

3. Podane ceny są cenami brutto (czyli zawierają podatek VAT) i są podane w złotych polskich.

4. Podanie swoich danych przy składaniu zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem zgodny na przechowywanie i przetwarzanie danych potrzebnych do realizacji zamówienia. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. (Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997).

5. Zamówienia składane są pod adresem e-mail: sekretariat@faktypomitach.pl przyjmowane są do realizacji codziennie, a wysyłka planowana jest w następny dzień roboczy po zaksięgowaniu przelewu.

6. Zamówienie które nie zostanie opłacone w terminie 7 dni od daty złożenia zostaje anulowane.

7. Płatność w  formie przelewu :o Przelewem na konto ( BNP Paribas 36 1600 1417 1824 8522 6000 0001)

8. Realizujemy następujące formy dostawy:

o Poczta Polska-przesyłka nierejestrowana ekonomiczna lub rejestrowana.     Podane koszty przesyłki dotyczą dostawy na terenie Polski. 

o Koszt przesyłki nierejestrowanej ekonomicznej wynosi 5,10 zł.

o Koszt przesyłki rejestrowanej wynosi 7,10 zł.

o Przy zamówieniach powyżej 100 zł wysyłka gratis.

9. Dowodem zakupu towaru jest faktura. Warunkiem wystawienia faktury VAT jest podanie imienia i nazwiska lub pełnej nazwy firmy z danymi adresowymi i numerem NIP. Zlecenie wystawienia faktury VAT jest równoznaczne z upoważnieniem na wystawienie dokumentu bez podpisu odbiorcy.

10. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia mechanicznego przesyłki, powstałego w momencie dostawy zaleca się spisanie protokołu szkodowego. Ułatwi to dochodzenie ew. roszczeń.

11. Sprzedawca zobowiązuje się dostarczyć Towar bez wad.

12. Sprzedawca odpowiada wobec Klienta będącego Konsumentem z tytułu rękojmi zawady na zasadach określonych w art. 556 – 576 Kodeksu Cywilnego.

13. Celem rozpatrzenia reklamacji Klient powinien przesłać lub dostarczyć reklamowany Towar, jeżeli jest to możliwe dołączając do niego dowód zakupu. Towar należy dostarczyć lub przesłać na adres wskazany w pkt. 18.

14. Sprzedawca zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni, a gdyby to nie było możliwe, do poinformowania w tym okresie Klienta, kiedy reklamacja zostanie rozpatrzona.

15. W przypadku braków w reklamacji Sprzedawca wezwie Klienta do jej uzupełnienia w niezbędnym zakresie niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 7 dni, od daty otrzymania wezwania przez Klienta.

16. Kupujący ma prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania przyczyny.

17. Zwrócony przedmiot nie może nosić śladów użytkowania.

18. Zwrot płatności sprzedawca dokona przy użyciu takich samych metod płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji po otrzymaniu zwrotU.

19. REKLAMACJE i ZWROTY realizowane są tylko po wcześniejszym kontakcie z obsługą sklepu. Zgłoszenie z wybranym tematem należy przesłać na email:sekretariat@faktypomitach.pl

20. Adres na który należy odesłać reklamację/zwrot :Fakty po Mitach Ul. Łąkowa 11 90-562 Łódź

21. Złożenie zamówienia oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

22. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.